HEVESKEFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HEVESKEFM FORUM

HEVESKEFM FORUMA HOSGELDINIZ

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MUTLUYUZ

3 posters
YazarMesaj
dangerouss-boy

dangerouss-boy

MUTLUYUZ Empty
MesajKonu: MUTLUYUZ   MUTLUYUZ Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 11:56 am

Teknik Direktörümüz Ersun Yanal maç sonrası yaptığı açıklamada, "Müsabakadan 3 puanla ayrıldığımız için mutluyuz" dedi.

Yanal şöyle konuştu;
"Karşılaşmaya iyi başlamamıza rağmen, yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik. İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin oyunu geniş alana yaymasının ardından, istediğimiz oyunu tam anlamıyla sergileyemedik. Tüm bunlara rağmen rakibimize pozisyon vermedik. Kalemizde penaltıdan golü gördük. Golün ardından canlandık ve iyi bir oyun sergileyerek, karşılaşmadan galip ayrıldık"

Galibiyeti getiren 2 golü kaydeden Gökdeniz'in, Türk futbolunun çok önemli isimlerinden biri olduğunu söyleyen Yanal, "Gösterdiği performansın çok daha üstüne çıkacak bir isim, umarım ilerleyen haftalarda performansını da yükselterecektir." dedi.
hevekseliGKHN
Admin
Admin
hevekseliGKHN

MUTLUYUZ Empty
MesajKonu: Geri: MUTLUYUZ   MUTLUYUZ Icon_minitimePtsi Ara. 17, 2007 12:49 pm

anadolu kuluplerimizden en büyügü olan trobzona ligde öncelikle basarılar diliyorum ama kendi evlerinde zorla yendiler Smile
No-FeAr
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR
No-FeAr

MUTLUYUZ Empty
MesajKonu: Geri: MUTLUYUZ   MUTLUYUZ Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 10:16 am

hevekseliGKHN demiş ki:
anadolu kuluplerimizden en büyügü olan trobzona ligde öncelikle basarılar diliyorum ama kendi evlerinde zorla yendiler Smile

öyle ama sonucta yendiler... zaten trabzon sporun güçlü bir kadrosu var ancak coq sanslılar diyemiyorum. gökhan abicim sanada bu değerli yorumun için çok tesekür ederim... Razz
dangerouss-boy

dangerouss-boy

MUTLUYUZ Empty
MesajKonu: Geri: MUTLUYUZ   MUTLUYUZ Icon_minitimeSalı Ara. 18, 2007 10:17 am

No-FeAr demiş ki:
hevekseliGKHN demiş ki:

öyle ama sonucta yendiler... zaten trabzon sporun güçlü bir kadrosu var ancak coq sanslılar diyemiyorum. gökhan abicim sanada bu değerli yorumun için çok tesekür ederim... Razz

kusura bakmayın abimin isimle yazmısım ... yanı onu yazan ben yanı gökhan

MUTLUYUZ
1 sayfadaki 1 sayfası