HEVESKEFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HEVESKEFM FORUM

HEVESKEFM FORUMA HOSGELDINIZ

AnasayfaPortalliGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şampiyon olur muyuz?

YazarMesaj
dangerouss-boy

dangerouss-boy

Şampiyon olur muyuz? Empty
MesajKonu: Şampiyon olur muyuz?   Şampiyon olur muyuz? Icon_minitimeC.tesi Ara. 15, 2007 1:53 pm

Bu kez roller değişti, İbrahim Üzülmez basın mensuplarına sordu: Hep siz soruyorsunuz. Şimdi sıra bende. Söyleyin, sezon sonu zirvede olur muyuz...

‘Transferleri unutmayın’

Beşiktaş Kaptanı İbrahim Üzülmez, gazeteciler ile ilginç bir diyalog yaşadı. Kaptan, “Hep siz soruyorsunuz, ben yanıt veriyorum. Şimdi sıra bende... Dışarıdan ligi takip ediyorsunuz. Şampiyonluk şansımızı nasıl görüyorsunuz. Ancak takıma yapılacak iki ya da üç oyuncu takviyesini de sakın unutmayın” diye sordu. Gazetecilerin verdiği yanıtlardan tatmin olmayan İbrahim Üzülmez sözlerine şöyle devam etti...

‘Son gülen biz olacağız’

“Ben şampiyon olacağımıza yürekten inanıyorum. Çok eleştiriliyoruz, hakemler hatalı kararlar veriyor ancak hâlâ zirve yarışının içindeyiz. Düşünün Ankaraspor maçındaki golümüz verilse, Rize ile Sivas’ı devirsek liderdik... Demek ki en büyük şans bizde. İşler kötü gidince bu takımda ilk eleştirilen ben oluyorum. Ancak kimse; değişen hocalara, değişen yönetime karşın hep oynadığımı göz önünde bulundurmuyor.”

Şampiyon olur muyuz?
1 sayfadaki 1 sayfası